Novinky

Milí priatelia na základe vášho záujmu pridávam do koncoročnej ponuky seminár Rodinných konštelácií. Dúfam, že vám bude vyhovovať termín a podmienky. Podrobné informácie nájdete Viac »
V poslednej dobe sa ozýva veľa staronových aj nových záujemcov o cvičenie, ktorí by sa radi pridali na štvrtkové pravidelné cvičenia. Keďže tieto cvičenia, ako aj online pondelky, sú určené absolventom kurzom a nie je na nich čas vysvetľovať a učiť jednotlivé cviky, rozhodla som sa usporiadať kurz pre začiatočníkov. Viac »
Ahojte, vyzerá to, že na štvrtkové prezenčné cvičenia bude napokon dostatok záujemcov a po dlhšom čase ich rozbehneme. Ako dlho to vydrží, ukáže život:) Čas a cenu upresním prvý septembrový týždeň. Cvičenia online by som rada presunula na pondelok večer, ak to bude vyhovujúce a ostane dostatok záujemcov. Viac »
Ahojte priatelia, rada by som vás informovala o pripravovaných prímorských pobytoch. Oba sa konajú na miestach, ktoré osobne poznám a opakovane som ich navštívila. Čchi-kung v Chorvátsku v septembri a pilates / joga na Favignane / Sicília v októbri. Viac »
Ahojte, po niekoľkoročnej prestávke som pocítila veľkú chuť zorganizovať retreatv krásnom prostredí Harmónie. Tento retreat prebiehal dlhé roky v júlovom termíne, ale nechcelo sa mi čakať tak dlho:) Verím, že v júni už bude dosť teplé počasie na to, aby sme mohli cvičiť aj vonku. Podrobné informácie Viac »
Od apríla opätovne prijímam klientov na konzultácie a terapiu zdravotných či iných problémov. Využívam liečbu energiou, obrazmi, bylinnými zmesami TČM, rodinné konštelácie. Môžete si dohodnúť aj individuálne lekcie čchi-kungu alebo jogy. Viac »
Milí priatelia, po dvoch rokoch pandémie sme si už tak zvykli na online, že minimálne hybridný spôsob cvičenia tu už asi ostane navždy. Pravidelné cvičenia čchi-kungu a jogy pokračujú v marci aj apríli online, v prípade záujmu sa môžete pridať. Postupne pridávam živé víkendovky a verím, že sa budeme osobne vídavať častejšie. Viac »
Vzhľadom na pokračovanie pandémie ostávame zatiaľ v online režime - cvičíme večerný čchikung vo štvrtok od 19.30 do 21 h a rannú jogu v utorky a piatky od 7.45 do 8.45 h. Podrobnosti nájdete v časti Akcie. Viac »
Milí priatelia, v novom roku vám prajem veľa zdravia, pohody a slobody duše aj tela! Verím, že nám okrem neustálych pandemických prekvapení prinesie aj množstvo dobrých vecí a že sa v teplejších mesiacoch opäť uvidíme aj osobne. Tento rok by som rada zorganizovala aj retreat. Teším sa na vás! Lenka Viac »
Milí priatelia, pravidelné online cvičenia čchi-kungu a jogy už prebiehjú v jesennom režime. 18. septembra bude sobotné cvičenie - čchikungový polmaratón v Bratislave. Pripravujem jogový workshop aj nové kurzy čchi-kungu. Všetky potrebné informácie nájdete v časti Akcie. Viac »