Novinky

Jin-jang čchi-kung pre ženy sa rodil v rokoch 2016 a 2017, keď som hľadala pokračovanie svojej osobnej cesty sebarozvoja aj prípadné pokračovanie mojej lektorskej cesty. Vo februári 2023 uplynulo 5 rokov od vôbec prvého kurzu, ktorý sa uskutočnil dochádzkovým spôsobom počas januára a februára v Spirare v Bratislave. Postupne sme testovali jednotlivé cvičenia, neskôr sa vyraďovalo aj dopĺňalo, upratovalo a formalizovalo. Dnes je k dispozícii vysvetlenie úrovní, zoznam cvikov aj ich podrobný popis v 3 jazykoch - slovensky, anglicky a nemecky. Viac »
S potešením oznamujem, že som pripravila niekoľko nových kurzov pre ženy - základnú aj strednú úroveň v mesiacoch marec a apríl 2023. Verím, že pribudnú nové cvičenky, vrátia sa niektoré dámy, ktoré sa vytratili počas covidového obdobia a ak všetko dobre pôjde, uvidiíme sa na mini retreate začiatkom júna. Viac »
Milí priatelia na základe vášho záujmu pridávam do koncoročnej ponuky seminár Rodinných konštelácií. Dúfam, že vám bude vyhovovať termín a podmienky. Podrobné informácie nájdete Viac »
V poslednej dobe sa ozýva veľa staronových aj nových záujemcov o cvičenie, ktorí by sa radi pridali na štvrtkové pravidelné cvičenia. Keďže tieto cvičenia, ako aj online pondelky, sú určené absolventom kurzom a nie je na nich čas vysvetľovať a učiť jednotlivé cviky, rozhodla som sa usporiadať kurz pre začiatočníkov. Viac »
Ahojte, vyzerá to, že na štvrtkové prezenčné cvičenia bude napokon dostatok záujemcov a po dlhšom čase ich rozbehneme. Ako dlho to vydrží, ukáže život:) Čas a cenu upresním prvý septembrový týždeň. Cvičenia online by som rada presunula na pondelok večer, ak to bude vyhovujúce a ostane dostatok záujemcov. Viac »
Ahojte priatelia, rada by som vás informovala o pripravovaných prímorských pobytoch. Oba sa konajú na miestach, ktoré osobne poznám a opakovane som ich navštívila. Čchi-kung v Chorvátsku v septembri a pilates / joga na Favignane / Sicília v októbri. Viac »
Ahojte, po niekoľkoročnej prestávke som pocítila veľkú chuť zorganizovať retreatv krásnom prostredí Harmónie. Tento retreat prebiehal dlhé roky v júlovom termíne, ale nechcelo sa mi čakať tak dlho:) Verím, že v júni už bude dosť teplé počasie na to, aby sme mohli cvičiť aj vonku. Podrobné informácie Viac »
Od apríla opätovne prijímam klientov na konzultácie a terapiu zdravotných či iných problémov. Využívam liečbu energiou, obrazmi, bylinnými zmesami TČM, rodinné konštelácie. Môžete si dohodnúť aj individuálne lekcie čchi-kungu alebo jogy. Viac »
Milí priatelia, po dvoch rokoch pandémie sme si už tak zvykli na online, že minimálne hybridný spôsob cvičenia tu už asi ostane navždy. Pravidelné cvičenia čchi-kungu a jogy pokračujú v marci aj apríli online, v prípade záujmu sa môžete pridať. Postupne pridávam živé víkendovky a verím, že sa budeme osobne vídavať častejšie. Viac »
Vzhľadom na pokračovanie pandémie ostávame zatiaľ v online režime - cvičíme večerný čchikung vo štvrtok od 19.30 do 21 h a rannú jogu v utorky a piatky od 7.45 do 8.45 h. Podrobnosti nájdete v časti Akcie. Viac »