Novinky

Predĺžte si leto a načerpajte energiu cvičením a pobytom na krásnom ostrove Zakynthos. Letíme koncom septembra na týždeň, v menšej skupine. Cvičiť budeme ráno a večer, čchi-kung a jogu (jin a hatha yoga slow flow). Počas dňa voľno či výlety po ostrove. Podrobné informácie Viac »
Od 18. do 23. 10. prebehne retreat, od 23. 10. poobede do 25. 10. bude kurz 4. stupňa ZYQ, 25. 10. poobede príjem nových osobných žiakov a následne kurz Image Medicine od 26. 10. do 28. 10. 2024. Viac »
Ahojte, tu je zoznam všetkých pravidelných cvičení čchi-kungu a jogy. Cvičíme každý deň! V prípade záujmu o podrobnejšie informácie a účasť mi napíšte na lenkacecetkova@gmail.com Viac »
Milí priatelia, po dlhšom čase som sa rozhodla vypísať kurzy všetkých troch stupňov ZYQ / Čung-jüan čchi-kungu. Termíny a popisy nájdete v časti Akcie. Viac »
Predbežný termín jeho návštevy je druhá polovica októbra, ale ešte sa to môže upravovať. Kedy presne príde a aké akcie budú sa dozviete na stránke ZYQ aj tu, keď to bude dohodnuté. Pre účasť na akciách Majstra je potrebné mať absolvovaný aspoň 1. stupeň ZYQ / Čung-jüan čchi-kungu. Viac »
11. decembra 2023 nás čaká posledné tohtoročné spoločné cvičenie čchi-kungu a potom si doprajeme Vianočnú prestávku. Spoločné online cvičenia čchi-kungu aj jogy sa rozbehnú od 15. januára, prezenčné od 1. februára 2024. Postupne zverejňujem naplánované akcie, najmä tie, ktoré vyžadujú dlhodobú prípravu. Viac »
Milí priatelia, do sekcie Akcie som zverejnila naplánované kurzy, semináre a pravidelné cvičenia. Verím, že si vyberiete. Ešte zvažujem nejaký jógový workshop, ale to bude asi taká spontánna akcia, na ktorej sa dohodneme krátko pred jej uskutočnením. Teším sa na vás, Lenka Viac »
Ahojte, cvičíme aj počas leta, ale iba online. Čchi-kung pondellky večer od 19.30 do 21 h, začneme 24. 7. 2023. Prezenčné cvičenia na Mýtnej obnovíme v októbri 2023. Jogu v júli cvičíme v utorky od 7.45 do 8.45 h. Viac »
Milé dámy, milí páni, na posledných konšteláciách si nie všetci stihli postaviť svoju konšteláciu a keďže bolo dosť záujemcov, rozhodla som sa pridať ešte jeden termín v máji. Pozývam všetkých, ktorí by chceli pokračovať, aj tých, ktorí majú záujem o účasť a predchádzajúci termín im nevyhovoval. Viac »
Tento pobyt je určený pre absolventky kurzov Jin-jang čchi-kung pre ženy. V prípade záujmu o účasť, ak máte absolvované kurzy ZYQ, je to eventuálne možné po konzultácii so mnou. Viac »