Novinky

Vzhľadom na pokračovanie pandémie ostávame zatiaľ v online režime - cvičíme večerný čchikung vo štvrtok od 19.30 do 21 h a rannú jogu v utorky a piatky od 7.45 do 8.45 h. Podrobnosti nájdete v časti Akcie. Viac »
Milí priatelia, v novom roku vám prajem veľa zdravia, pohody a slobody duše aj tela! Verím, že nám okrem neustálych pandemických prekvapení prinesie aj množstvo dobrých vecí a že sa v teplejších mesiacoch opäť uvidíme aj osobne. Tento rok by som rada zorganizovala aj retreat. Teším sa na vás! Lenka Viac »
Milí priatelia, pravidelné online cvičenia čchi-kungu a jogy už prebiehjú v jesennom režime. 18. septembra bude sobotné cvičenie - čchikungový polmaratón v Bratislave. Pripravujem jogový workshop aj nové kurzy čchi-kungu. Všetky potrebné informácie nájdete v časti Akcie. Viac »
Milí priatelia, ozývam sa po dlhšom čase s novinkami v cvičeniach. Ponuku cvičení na letnú sezónu nájdete v časti Akcie. Viac »
17. 01. 2021
Milí priatelia / cvičenci čchi-kungu  a jogy, prajem vám všetko dobré v novom roku, najmä veľa zdravia, trpezlivosti a dobrej nálady aj v okolnostiach, v ktorých sa už dlhodobo nachádzame. Osobne sa teraz veľmi teším zo zimy a tej trochy snehu, ktorá nám napadla. Všetko je hneď svetlejšie a krajšie:) Viac »
Milí priatelia, vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu a postupné zákazy skupinových podujatí prebehnú kurzy Jiin-jang čchi-kung pre ženy a Jednoduché liečebné techniky pre seba a blízkych, využitie bylinných zmesí TČM a moxy iba online. Podrobné informácie Viac »
Tento kurz prebehol online v máji 2020. Keďže je oň priebežne záujem, ponúkam ho opätovne v kombinácii online a naživo v októbri a novembri. Viac »
Všetky online aj živé cvičenia už nájdete nižšie v rozpise akcií. Online jogu od jesene opäť cvičíme 2x týždenne a online čchi-kung dostal svoj stabilný termín, v stredu večer. Živé cvičenia budú vo štvrtky v BA a v pláne sú aj nové kurzy. Teším sa na vás. Viac »
Milí priatelia, verím, že ste si užili, respektíve ešte užívate krásne leto. Už nejaký čas dostávam otázky ohľadne jesenného programu, keďže obvykle v polovici augusta zverejňujem plánovaný rozvrh. Myslím, že nám je všetkým jasné, že plánovať sa za súčasnej situácie dá len do istej miery Viac »
Milí priatelia, kurz, ktorý bol plánovaný na koniec apríla, som prepracovala do online formátu a prebehne v dvoch blokoch - 8., 9. a 10. mája 2020 od 9.30 do 12 h a 23. a 24. mája 2020 od 9.30 do 12 h. Na tomto kurze preberieme 6 jednoduchých liečebných techník využívajúcich prácu s energiou, cca 50 bylinných zmesí TČM a naučíme sa jednoduché moxovanie s málo dymivou moxou Viac »