Novinky

Milí priatelia, kurz, ktorý bol plánovaný na koniec apríla, som prepracovala do online formátu a prebehne v dvoch blokoch - 8., 9. a 10. mája 2020 od 9.30 do 12 h a 23. a 24. mája 2020 od 9.30 do 12 h. Na tomto kurze preberieme 6 jednoduchých liečebných techník využívajúcich prácu s energiou, cca 50 bylinných zmesí TČM a naučíme sa jednoduché moxovanie s málo dymivou moxou Viac »
Milí priatelia, vzhľadom na súčasnú situáciu sú prerušené všetky pravidelné cvičenia čchi-kungu aj jogy a postupne ich presúvame do online priestoru. Kurzy plánované na druhú polovicu apríla a máj možno prebehnú, ale ak to nebude možné, pokúsim sa ich tiež zrealzovať online. Takýmto spôsobom je v súčasnosti možné absolvovať aj individuálne konzultácie Viac »
Plánujeme nové kurzy aj pre začiatočníčky, aj pre pokročilé. Okrem základných cvičebných kurzov aj doplnkové, kde budeme preberať jednoduché liečebné techniky pre seba a blízkych, aj za využitia čínskych bylinných zmesí, mxy, ap. Viac »
Čchi-kungový pobyt v prírode pre dámy 31.1. - 2.2. 2020. Pobyt je určený absolventkám kurzov Jin-jang čchi-kung pre ženy (eventuálne ZYQ - po dohode so mnou), nie úplným začiatočníčkam. V rámci pobytu bude možné absolvovať aj individuálnu kraniosakrálnu terapiu u Eleny Klbikovej a individuálne konzultácie u mňa. Viac »
Milí priatelia, postupne zverejňujem plánované aktivity. V novom roku pokračujú štvrtkové (BA) pravidelné cvičenia Jin-jang čchi-kungu pre ženy aj utorková (BA) a stredajšia (Svätý Jur) ranná joga. Na január chystám víkendový kurz Jin-jang čchi-kungu pre ženy - začiatočníčky a víkendový pobyt v Harmónii. Viac »
Milí priatelia, po dlhšom čase ponúkam víkendovú akciu pre všetkých čchi-kungistov. Je určená cvičencom, ktorí absolvovali kurzy ZYQ alebo Jin-jang čchi-kung (nie pre úplných začiatočníkov). V sobotu bude štandardný čchi-kungový maratón, v nedeľu tiché cvičenie - čiže bez rozprávania a používania elektronických zariadení, aby sme sa hlbšie ponorili do seba. Viac »
V pondelky od 19 do 21 h prebieha na Americkom námestí 3, v centre Spirare kurz Jin-jang čchi-kung pre začiatočníčky. Cvičíme do 16.12. (okrem 4.11. a 2.12.). Absolventky predchádzajúcich kurzov majú možnosť si prísť zacvičiť, vstup 5 eur/lekcia. Prosím, nahláste sa vopred cez sms, whatsapp alebo emailom. Ďakujem. Viac »
Milé dámy, pripravujem kurz Jin-jang čchi-kung pre ženy - začiatočníčky, od októbra 2019. Kurz časovo prispôsobím skupine, ktorá sa nazbiera. Určite to doladíme:), preberieme to na ukážkovej hodine. Máme možnosť dochádzkového kurzu počas pondelkov v oktobri až decembri (večer 19 - 21 h), víkendového kurzu alebo kombináciu víkendového (1 deň) workshopu + niekoľko pondelkov. Viac »
Milí priatelia, v časti Akcie sú už doplnené podrobné informácie o jesennom retreate v Českom Středohoří. Registrácia prebieha. Tešíme sa na vás. Viac »
Milí priatelia, uvoľnili sa 2 miesta na čchi-kungovom víkendovom pobyte v Harmónii v termíne 4. - 7. 7. 2019. V prípade záujmu sa mi ozvite. Čchi-kungový pobyt v prírode pre cca 10 ľudí. Určené absolventom kurzov čchi-kungu, nie úplným začiatočníkom. Viac »