Novinky

Čchi-kungový pobyt v prírode pre dámy 31.1. - 2.2. 2020. Pobyt je určený absolventkám kurzov Jin-jang čchi-kung pre ženy (eventuálne ZYQ - po dohode so mnou), nie úplným začiatočníčkam. V rámci pobytu bude možné absolvovať aj individuálnu kraniosakrálnu terapiu u Eleny Klbikovej a individuálne konzultácie u mňa. Viac »
Milí priatelia, postupne zverejňujem plánované aktivity. V novom roku pokračujú štvrtkové (BA) pravidelné cvičenia Jin-jang čchi-kungu pre ženy aj utorková (BA) a stredajšia (Svätý Jur) ranná joga. Na január chystám víkendový kurz Jin-jang čchi-kungu pre ženy - začiatočníčky a víkendový pobyt v Harmónii. Viac »
Milí priatelia, po dlhšom čase ponúkam víkendovú akciu pre všetkých čchi-kungistov. Je určená cvičencom, ktorí absolvovali kurzy ZYQ alebo Jin-jang čchi-kung (nie pre úplných začiatočníkov). V sobotu bude štandardný čchi-kungový maratón, v nedeľu tiché cvičenie - čiže bez rozprávania a používania elektronických zariadení, aby sme sa hlbšie ponorili do seba. Viac »
V pondelky od 19 do 21 h prebieha na Americkom námestí 3, v centre Spirare kurz Jin-jang čchi-kung pre začiatočníčky. Cvičíme do 16.12. (okrem 4.11. a 2.12.). Absolventky predchádzajúcich kurzov majú možnosť si prísť zacvičiť, vstup 5 eur/lekcia. Prosím, nahláste sa vopred cez sms, whatsapp alebo emailom. Ďakujem. Viac »
Milé dámy, pripravujem kurz Jin-jang čchi-kung pre ženy - začiatočníčky, od októbra 2019. Kurz časovo prispôsobím skupine, ktorá sa nazbiera. Určite to doladíme:), preberieme to na ukážkovej hodine. Máme možnosť dochádzkového kurzu počas pondelkov v oktobri až decembri (večer 19 - 21 h), víkendového kurzu alebo kombináciu víkendového (1 deň) workshopu + niekoľko pondelkov. Viac »
Milí priatelia, v časti Akcie sú už doplnené podrobné informácie o jesennom retreate v Českom Středohoří. Registrácia prebieha. Tešíme sa na vás. Viac »
Milí priatelia, uvoľnili sa 2 miesta na čchi-kungovom víkendovom pobyte v Harmónii v termíne 4. - 7. 7. 2019. V prípade záujmu sa mi ozvite. Čchi-kungový pobyt v prírode pre cca 10 ľudí. Určené absolventom kurzov čchi-kungu, nie úplným začiatočníkom. Viac »
Milí priatelia, po dlhšom čase chystáme opäť meditačný čchi-kungový retreat v Českom Středohoří, v našom obľúbenom Ostrom u Úštěku. Termín máme rezervovaný, podrobné informácie budú k dispozícii v máji / júni. Viac »
Tento rok v kratšej verzii a pre menší počet ľudí, ale predsa. Víkendovka v Modre-Harmónii od 4. do 7. júla 2016. Podrobné informácie čoskoro. Viac »
Milé dámy, pôvodne plánovaný dochádzkový kurz Jin-jang čchi-kung pre ženy, základná úroveň, určená pre začiatočníčky, ktorý mal začať 14. februára sa z organizačných dôvodov mení na víkendový kurz v dňoch 9. a 10. marca 2019. Viac »