Novinky

Milí priatelia, v časti Akcie sú už doplnené podrobné informácie o jesennom retreate v Českom Středohoří. Registrácia prebieha. Tešíme sa na vás. Viac »
Milí priatelia, uvoľnili sa 2 miesta na čchi-kungovom víkendovom pobyte v Harmónii v termíne 4. - 7. 7. 2019. V prípade záujmu sa mi ozvite. Čchi-kungový pobyt v prírode pre cca 10 ľudí. Určené absolventom kurzov čchi-kungu, nie úplným začiatočníkom. Viac »
Milí priatelia, po dlhšom čase chystáme opäť meditačný čchi-kungový retreat v Českom Středohoří, v našom obľúbenom Ostrom u Úštěku. Termín máme rezervovaný, podrobné informácie budú k dispozícii v máji / júni. Viac »
Tento rok v kratšej verzii a pre menší počet ľudí, ale predsa. Víkendovka v Modre-Harmónii od 4. do 7. júla 2016. Podrobné informácie čoskoro. Viac »
Milé dámy, pôvodne plánovaný dochádzkový kurz Jin-jang čchi-kung pre ženy, základná úroveň, určená pre začiatočníčky, ktorý mal začať 14. februára sa z organizačných dôvodov mení na víkendový kurz v dňoch 9. a 10. marca 2019. Viac »
5. februára začína nový čínsky rok zemského prasaťa, ktoré prináša šťastie a prosperitu. Pri tejto peknej príležitosti organizujem prvý tohtoročný maratón, dňa 9. februára 2019. Príďte si zacvičiť, vypiť čaj, pobudnúť v príjemnej spoločnosti a otvoriť sa tejto novej energii. Viac »
10. 01. 2019
Milí priatelia, prajem vám všetko najlepšie v novom roku 2019! Nech sa vám darí, ste zdraví, šťastní, múdri aj bohatí:))) Postupne zverejňujem už naplánované Akcie a teším sa na ďalšie podnetné stretnutia! Lenka Viac »
Milí cvičenci, 27. septembra začíname doobedňajšiu jogu, 10 - 11.30 h, v Pezinku. Obnovujeme tento príjemný štvrtkový (kávičkový:) termín, ktorý sme vyskúšali začiatkom tohto roka. Novo otvárame rannú jogu vo Svätom Jure. Úvodné 4 lekcie na vyskúšanie, utorky od 2. októbra, 8.30 - 9.15 h. Potom sa rozhodneme, či budeme pokračovať ďalej, prípadne zmeníne termín na podvečerný. Podrobné informácie Viac »
Milí priatelia, plánovaný cvičebný pobyt na Thassose nie je lehátková dovolenka, ale meditačný retreat s elementom dobrodružstva:) Vyžaduje aj nejaké presuny v rámci ostrova a človek musí byť na to naladený aj primerane fit. Preto aj ja potrebujem dlhší čas na prípravu, aby pobyt splnil moje a verím, že potom aj vaše očakávania. Detaily budem riešiť začiatkom októbra a potom zverejním presný termín a ďalšie podrobnosti.Viac »
Milí priatelia, jesenný program zverejním v druhej polovici júla. Predbežne plánované aktivity sú tieto Viac »