Novinky

Milí priatelia, do sekcie Akcie som zverejnila naplánované kurzy, semináre a pravidelné cvičenia. Verím, že si vyberiete. Ešte zvažujem nejaký jógový workshop, ale to bude asi taká spontánna akcia, na ktorej sa dohodneme krátko pred jej uskutočnením. Teším sa na vás, Lenka Viac »
Ahojte, cvičíme aj počas leta, ale iba online. Čchi-kung pondellky večer od 19.30 do 21 h, začneme 24. 7. 2023. Prezenčné cvičenia na Mýtnej obnovíme v októbri 2023. Jogu v júli cvičíme v utorky od 7.45 do 8.45 h. Viac »
Milé dámy, milí páni, na posledných konšteláciách si nie všetci stihli postaviť svoju konšteláciu a keďže bolo dosť záujemcov, rozhodla som sa pridať ešte jeden termín v máji. Pozývam všetkých, ktorí by chceli pokračovať, aj tých, ktorí majú záujem o účasť a predchádzajúci termín im nevyhovoval. Viac »
Tento pobyt je určený pre absolventky kurzov Jin-jang čchi-kung pre ženy. V prípade záujmu o účasť, ak máte absolvované kurzy ZYQ, je to eventuálne možné po konzultácii so mnou. Viac »
Jin-jang čchi-kung pre ženy sa rodil v rokoch 2016 a 2017, keď som hľadala pokračovanie svojej osobnej cesty sebarozvoja aj prípadné pokračovanie mojej lektorskej cesty. Vo februári 2023 uplynulo 5 rokov od vôbec prvého kurzu, ktorý sa uskutočnil dochádzkovým spôsobom počas januára a februára v Spirare v Bratislave. Postupne sme testovali jednotlivé cvičenia, neskôr sa vyraďovalo aj dopĺňalo, upratovalo a formalizovalo. Dnes je k dispozícii vysvetlenie úrovní, zoznam cvikov aj ich podrobný popis v 3 jazykoch - slovensky, anglicky a nemecky. Viac »
S potešením oznamujem, že som pripravila niekoľko nových kurzov pre ženy - základnú aj strednú úroveň v mesiacoch marec a apríl 2023. Verím, že pribudnú nové cvičenky, vrátia sa niektoré dámy, ktoré sa vytratili počas covidového obdobia a ak všetko dobre pôjde, uvidiíme sa na mini retreate začiatkom júna. Viac »
Milí priatelia na základe vášho záujmu pridávam do koncoročnej ponuky seminár Rodinných konštelácií. Dúfam, že vám bude vyhovovať termín a podmienky. Podrobné informácie nájdete Viac »
V poslednej dobe sa ozýva veľa staronových aj nových záujemcov o cvičenie, ktorí by sa radi pridali na štvrtkové pravidelné cvičenia. Keďže tieto cvičenia, ako aj online pondelky, sú určené absolventom kurzom a nie je na nich čas vysvetľovať a učiť jednotlivé cviky, rozhodla som sa usporiadať kurz pre začiatočníkov. Viac »
Ahojte, vyzerá to, že na štvrtkové prezenčné cvičenia bude napokon dostatok záujemcov a po dlhšom čase ich rozbehneme. Ako dlho to vydrží, ukáže život:) Čas a cenu upresním prvý septembrový týždeň. Cvičenia online by som rada presunula na pondelok večer, ak to bude vyhovujúce a ostane dostatok záujemcov. Viac »
Ahojte priatelia, rada by som vás informovala o pripravovaných prímorských pobytoch. Oba sa konajú na miestach, ktoré osobne poznám a opakovane som ich navštívila. Čchi-kung v Chorvátsku v septembri a pilates / joga na Favignane / Sicília v októbri. Viac »