Novinky

Od 18. do 23. 10. prebehne retreat, od 23. 10. poobede do 25. 10. bude kurz 4. stupňa ZYQ, 25. 10. poobede príjem nových osobných žiakov a následne intenzívny tréning pre osobných žiakov od 26. 10. do 28. 10. 2024. Viac »
Ahojte, tu je zoznam všetkých pravidelných cvičení čchi-kungu a jogy. Cvičíme každý deň! V prípade záujmu o podrobnejšie informácie a účasť mi napíšte na lenkacecetkova@gmail.com Viac »
Milí priatelia, po dlhšom čase som sa rozhodla vypísať kurzy všetkých troch stupňov ZYQ / Čung-jüan čchi-kungu. Termíny a popisy nájdete v časti Akcie. Viac »
Predbežný termín jeho návštevy je druhá polovica októbra, ale ešte sa to môže upravovať. Kedy presne príde a aké akcie budú sa dozviete na stránke ZYQ aj tu, keď to bude dohodnuté. Pre účasť na akciách Majstra je potrebné mať absolvovaný aspoň 1. stupeň ZYQ / Čung-jüan čchi-kungu. Viac »
11. decembra 2023 nás čaká posledné tohtoročné spoločné cvičenie čchi-kungu a potom si doprajeme Vianočnú prestávku. Spoločné online cvičenia čchi-kungu aj jogy sa rozbehnú od 15. januára, prezenčné od 1. februára 2024. Postupne zverejňujem naplánované akcie, najmä tie, ktoré vyžadujú dlhodobú prípravu. Viac »
Milí priatelia, do sekcie Akcie som zverejnila naplánované kurzy, semináre a pravidelné cvičenia. Verím, že si vyberiete. Ešte zvažujem nejaký jógový workshop, ale to bude asi taká spontánna akcia, na ktorej sa dohodneme krátko pred jej uskutočnením. Teším sa na vás, Lenka Viac »
Ahojte, cvičíme aj počas leta, ale iba online. Čchi-kung pondellky večer od 19.30 do 21 h, začneme 24. 7. 2023. Prezenčné cvičenia na Mýtnej obnovíme v októbri 2023. Jogu v júli cvičíme v utorky od 7.45 do 8.45 h. Viac »
Milé dámy, milí páni, na posledných konšteláciách si nie všetci stihli postaviť svoju konšteláciu a keďže bolo dosť záujemcov, rozhodla som sa pridať ešte jeden termín v máji. Pozývam všetkých, ktorí by chceli pokračovať, aj tých, ktorí majú záujem o účasť a predchádzajúci termín im nevyhovoval. Viac »
Tento pobyt je určený pre absolventky kurzov Jin-jang čchi-kung pre ženy. V prípade záujmu o účasť, ak máte absolvované kurzy ZYQ, je to eventuálne možné po konzultácii so mnou. Viac »
Jin-jang čchi-kung pre ženy sa rodil v rokoch 2016 a 2017, keď som hľadala pokračovanie svojej osobnej cesty sebarozvoja aj prípadné pokračovanie mojej lektorskej cesty. Vo februári 2023 uplynulo 5 rokov od vôbec prvého kurzu, ktorý sa uskutočnil dochádzkovým spôsobom počas januára a februára v Spirare v Bratislave. Postupne sme testovali jednotlivé cvičenia, neskôr sa vyraďovalo aj dopĺňalo, upratovalo a formalizovalo. Dnes je k dispozícii vysvetlenie úrovní, zoznam cvikov aj ich podrobný popis v 3 jazykoch - slovensky, anglicky a nemecky. Viac »