Novinky

Ahojte priatelia, rada by som vás informovala o pripravovaných prímorských pobytoch. Oba sa konajú na miestach, ktoré osobne poznám a opakovane som ich navštívila. Čchi-kung v Chorvátsku v septembri a pilates / joga na Favignane / Sicília v októbri. Viac »
Ahojte, po niekoľkoročnej prestávke som pocítila veľkú chuť zorganizovať retreatv krásnom prostredí Harmónie. Tento retreat prebiehal dlhé roky v júlovom termíne, ale nechcelo sa mi čakať tak dlho:) Verím, že v júni už bude dosť teplé počasie na to, aby sme mohli cvičiť aj vonku. Podrobné informácie Viac »
Od apríla opätovne prijímam klientov na konzultácie a terapiu zdravotných či iných problémov. Využívam liečbu energiou, obrazmi, bylinnými zmesami TČM, rodinné konštelácie. Môžete si dohodnúť aj individuálne lekcie čchi-kungu alebo jogy. Viac »
Milí priatelia, po dvoch rokoch pandémie sme si už tak zvykli na online, že minimálne hybridný spôsob cvičenia tu už asi ostane navždy. Pravidelné cvičenia čchi-kungu a jogy pokračujú v marci aj apríli online, v prípade záujmu sa môžete pridať. Postupne pridávam živé víkendovky a verím, že sa budeme osobne vídavať častejšie. Viac »
Vzhľadom na pokračovanie pandémie ostávame zatiaľ v online režime - cvičíme večerný čchikung vo štvrtok od 19.30 do 21 h a rannú jogu v utorky a piatky od 7.45 do 8.45 h. Podrobnosti nájdete v časti Akcie. Viac »
Milí priatelia, v novom roku vám prajem veľa zdravia, pohody a slobody duše aj tela! Verím, že nám okrem neustálych pandemických prekvapení prinesie aj množstvo dobrých vecí a že sa v teplejších mesiacoch opäť uvidíme aj osobne. Tento rok by som rada zorganizovala aj retreat. Teším sa na vás! Lenka Viac »
Milí priatelia, pravidelné online cvičenia čchi-kungu a jogy už prebiehjú v jesennom režime. 18. septembra bude sobotné cvičenie - čchikungový polmaratón v Bratislave. Pripravujem jogový workshop aj nové kurzy čchi-kungu. Všetky potrebné informácie nájdete v časti Akcie. Viac »
Milí priatelia, ozývam sa po dlhšom čase s novinkami v cvičeniach. Ponuku cvičení na letnú sezónu nájdete v časti Akcie. Viac »
17. 01. 2021
Milí priatelia / cvičenci čchi-kungu  a jogy, prajem vám všetko dobré v novom roku, najmä veľa zdravia, trpezlivosti a dobrej nálady aj v okolnostiach, v ktorých sa už dlhodobo nachádzame. Osobne sa teraz veľmi teším zo zimy a tej trochy snehu, ktorá nám napadla. Všetko je hneď svetlejšie a krajšie:) Viac »
Milí priatelia, vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu a postupné zákazy skupinových podujatí prebehnú kurzy Jiin-jang čchi-kung pre ženy a Jednoduché liečebné techniky pre seba a blízkych, využitie bylinných zmesí TČM a moxy iba online. Podrobné informácie Viac »