Novinky

Milí priatelia, v termíne 20. - 27. 6. 2019 sa chystáme čchi-kungovať v olivových hájoch, na plážach a skalách ostrova Thassos. Podrobné informácie nájdete v Akciách. Viac »
Milé dámy, pôvodne plánovaný dochádzkový kurz Jin-jang čchi-kung pre ženy, základná úroveň, určená pre začiatočníčky, ktorý mal začať 14. februára sa z organizačných dôvodov mení na víkendový kurz v dňoch 9. a 10. marca 2019. Viac »
5. februára začína nový čínsky rok zemského prasaťa, ktoré prináša šťastie a prosperitu. Pri tejto peknej príležitosti organizujem prvý tohtoročný maratón, dňa 9. februára 2019. Príďte si zacvičiť, vypiť čaj, pobudnúť v príjemnej spoločnosti a otvoriť sa tejto novej energii. Viac »
10. 01. 2019
Milí priatelia, prajem vám všetko najlepšie v novom roku 2019! Nech sa vám darí, ste zdraví, šťastní, múdri aj bohatí:))) Postupne zverejňujem už naplánované Akcie a teším sa na ďalšie podnetné stretnutia! Lenka Viac »
Milí cvičenci, 27. septembra začíname doobedňajšiu jogu, 10 - 11.30 h, v Pezinku. Obnovujeme tento príjemný štvrtkový (kávičkový:) termín, ktorý sme vyskúšali začiatkom tohto roka. Novo otvárame rannú jogu vo Svätom Jure. Úvodné 4 lekcie na vyskúšanie, utorky od 2. októbra, 8.30 - 9.15 h. Potom sa rozhodneme, či budeme pokračovať ďalej, prípadne zmeníne termín na podvečerný. Podrobné informácie Viac »
Milí priatelia, plánovaný cvičebný pobyt na Thassose nie je lehátková dovolenka, ale meditačný retreat s elementom dobrodružstva:) Vyžaduje aj nejaké presuny v rámci ostrova a človek musí byť na to naladený aj primerane fit. Preto aj ja potrebujem dlhší čas na prípravu, aby pobyt splnil moje a verím, že potom aj vaše očakávania. Detaily budem riešiť začiatkom októbra a potom zverejním presný termín a ďalšie podrobnosti.Viac »
Milí priatelia, jesenný program zverejním v druhej polovici júla. Predbežne plánované aktivity sú tieto Viac »
Milí priatelia, v časti Akcie už nájdete podrobné informácie k tomuto podujatiu, ktoré realizujem spolu s kolegami Elenu Klbikovou, Dušanom Matúškom a Petrom Jázsberényim. Tešíme sa na vás. Viac »
Individuálne konzultácie (+ eventuálna terapia), individuálne cvičebné hodiny v Bratislave (Americké námestie 3). Od 14. 05. 2018 v pondelky, v čase 14 - 17 h. Konzultácie zdravotného stavu, emocionálneho stavu, životnej situácie, samostatná cvičebná hodina - čchi-kung, joga, zostavenie cvičebného programu na mieru a následná supervízia, ap. Viac »
Milé dámy, na základe vašich žiadostí pridávam do programu víkendový kurz (Jin-jang) čchi-kung pre ženy - začiatočníčky, 9. a 10. júna v Bratislave. Na víkendovom kurze predošlý víkend som mala možnosť prezentovať kurz v konzistentnej podobe ako celok pohybových, meditačných a spontánnych cvičení. V dochádzkovom kurze pokračujeme na ďalšiu úroveň, ktorá bude časom tiež dostupná aj víkendovým spôsobom. Podrobné informácie v časti Akcie. Teším sa na vás. Viac »