Aktuálne
Čchi-kungový pobyt v prírode pre dámy 31.1. - 2.2. 2020. Pobyt je určený absolventkám kurzov Jin-jang čchi-kung pre ženy (eventuálne ZYQ - po dohode so mnou), nie úplným začiatočníčkam. V rámci pobytu bude možné absolvovať aj individuálnu kraniosakrálnu terapiu u Eleny Klbikovej a individuálne konzultácie u mňa. Čítať ďalej »
Milí priatelia, postupne zverejňujem plánované aktivity. V novom roku pokračujú štvrtkové (BA) pravidelné cvičenia Jin-jang čchi-kungu pre ženy aj utorková (BA) a stredajšia (Svätý Jur) ranná joga. Na január chystám víkendový kurz Jin-jang čchi-kungu pre ženy - začiatočníčky a víkendový pobyt v Harmónii. Čítať ďalej »
O mojej osobnej ceste a Jin-jang čchi-kungu pre ženy
Konečne sa mi podarilo, myslím, že celkom v krátkosti:), popísať môj osobný príbeh, ktorý viedol k poskladaniu systému Jin-jang čchi-kung pre ženy. Je to cvičenie vo vývoji, ešte prechádza zmenami a postupne ho vylepšujeme. Vylepšujeme znamená, že ho tvoríme v spolupráci s dámami, ktoré mali záujem aj odvahu pustiť sa do tohto experimentu, pre benefit budúcich cvičeniek. Ich spätná väzba, ako aj spätná väzba ďalších účastníčok kurzov je nesmierna cenná a veľmi za ňu ďakujem.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Z dieťaťa sa stane dobrý človek, ak má spokojnú a milovanú mamu
Uznávaný český psychológ: Z dieťaťa sa stane dobrý človek, ak má spokojnú a milovanú mamu. Čo sa môžeme my, dospelí, naučiť od detí a na čo pri ich výchove nikdy nezabúdať? Psychológ a lektor Marek Herman nám porozprával o tom, čo je pre každé dieťa v živote najdôležitejšie pre to, aby v živote nebolo "stratené". Čítať ďalej »
Čítať ďalej »