Aktuálne
Milí priatelia, do sekcie Akcie som zverejnila naplánované kurzy, semináre a pravidelné cvičenia. Verím, že si vyberiete. Ešte zvažujem nejaký jógový workshop, ale to bude asi taká spontánna akcia, na ktorej sa dohodneme krátko pred jej uskutočnením. Teším sa na vás, Lenka Čítať ďalej »
Ahojte, cvičíme aj počas leta, ale iba online. Čchi-kung pondellky večer od 19.30 do 21 h, začneme 24. 7. 2023. Prezenčné cvičenia na Mýtnej obnovíme v októbri 2023. Jogu v júli cvičíme v utorky od 7.45 do 8.45 h. Čítať ďalej »
Jin-jang čchi-kung pre ženy 2, stredná úroveň - popis a zoznam cvikov
Na druhej, strednej, úrovni vstupujeme hlbšie do nášho bytia a emocionálneho stavu. Stredná úroveň podporuje emocionálnu pohodu a hlbšie ocenenie nášho života taký aký je v porovnaní s tým, aký si predstavujeme, že by mal byť. Učíme sa uvoľniť do neutrálnejšieho stavu bytia.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Jin-jang čchi-kung pre ženy 1, základná úroveň - popis a zoznam cvikov.
Na prvej, základnej, úrovni pracujeme prevažne so svojím fyzickým telom. Jednoduché a veselé pohybové, spontánne a meditačné cvičenia využívame na očistu, uvoľnenie a aktiváciu tela, rozhýbanie kĺbov, zvýšenie množstva čchi a jej harmonizáciu, na zachovanie a prinavrátenie zdravia.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »