Aktuálne
Od 18. do 23. 10. prebehne retreat, od 23. 10. poobede do 25. 10. bude kurz 4. stupňa ZYQ, 25. 10. poobede príjem nových osobných žiakov a následne intenzívny tréning pre osobných žiakov od 26. 10. do 28. 10. 2024. Čítať ďalej »
Ahojte, tu je zoznam všetkých pravidelných cvičení čchi-kungu a jogy. Cvičíme každý deň! V prípade záujmu o podrobnejšie informácie a účasť mi napíšte na lenkacecetkova@gmail.com Čítať ďalej »
Jin-jang čchi-kung pre ženy 2, stredná úroveň - popis a zoznam cvikov
Na druhej, strednej, úrovni vstupujeme hlbšie do nášho bytia a emocionálneho stavu. Stredná úroveň podporuje emocionálnu pohodu a hlbšie ocenenie nášho života taký aký je v porovnaní s tým, aký si predstavujeme, že by mal byť. Učíme sa uvoľniť do neutrálnejšieho stavu bytia.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Jin-jang čchi-kung pre ženy 1, základná úroveň - popis a zoznam cvikov.
Na prvej, základnej, úrovni pracujeme prevažne so svojím fyzickým telom. Jednoduché a veselé pohybové, spontánne a meditačné cvičenia využívame na očistu, uvoľnenie a aktiváciu tela, rozhýbanie kĺbov, zvýšenie množstva čchi a jej harmonizáciu, na zachovanie a prinavrátenie zdravia.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »