Aktuálne
Predĺžte si leto a načerpajte energiu cvičením a pobytom na krásnom ostrove Zakynthos. Letíme koncom septembra na týždeň, v menšej skupine. Cvičiť budeme ráno a večer, čchi-kung a jogu (jin a hatha yoga slow flow). Počas dňa voľno či výlety po ostrove. Podrobné informácie Čítať ďalej »
Od 18. do 23. 10. prebehne retreat, od 23. 10. poobede do 25. 10. bude kurz 4. stupňa ZYQ, 25. 10. poobede príjem nových osobných žiakov a následne kurz Image Medicine od 26. 10. do 28. 10. 2024. Čítať ďalej »
Jin-jang čchi-kung pre ženy 2, stredná úroveň - popis a zoznam cvikov
Na druhej, strednej, úrovni vstupujeme hlbšie do nášho bytia a emocionálneho stavu. Stredná úroveň podporuje emocionálnu pohodu a hlbšie ocenenie nášho života taký aký je v porovnaní s tým, aký si predstavujeme, že by mal byť. Učíme sa uvoľniť do neutrálnejšieho stavu bytia.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Jin-jang čchi-kung pre ženy 1, základná úroveň - popis a zoznam cvikov.
Na prvej, základnej, úrovni pracujeme prevažne so svojím fyzickým telom. Jednoduché a veselé pohybové, spontánne a meditačné cvičenia využívame na očistu, uvoľnenie a aktiváciu tela, rozhýbanie kĺbov, zvýšenie množstva čchi a jej harmonizáciu, na zachovanie a prinavrátenie zdravia.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »