Aktuálne
Milé dámy, milí páni, na posledných konšteláciách si nie všetci stihli postaviť svoju konšteláciu a keďže bolo dosť záujemcov, rozhodla som sa pridať ešte jeden termín v máji. Pozývam všetkých, ktorí by chceli pokračovať, aj tých, ktorí majú záujem o účasť a predchádzajúci termín im nevyhovoval. Čítať ďalej »
Tento pobyt je určený pre absolventky kurzov Jin-jang čchi-kung pre ženy. V prípade záujmu o účasť, ak máte absolvované kurzy ZYQ, je to eventuálne možné po konzultácii so mnou. Čítať ďalej »
Jin-jang čchi-kung pre ženy 2, stredná úroveň - popis a zoznam cvikov
Na druhej, strednej, úrovni vstupujeme hlbšie do nášho bytia a emocionálneho stavu. Stredná úroveň podporuje emocionálnu pohodu a hlbšie ocenenie nášho života taký aký je v porovnaní s tým, aký si predstavujeme, že by mal byť. Učíme sa uvoľniť do neutrálnejšieho stavu bytia.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Jin-jang čchi-kung pre ženy 1, základná úroveň - popis a zoznam cvikov.
Na prvej, základnej, úrovni pracujeme prevažne so svojím fyzickým telom. Jednoduché a veselé pohybové, spontánne a meditačné cvičenia využívame na očistu, uvoľnenie a aktiváciu tela, rozhýbanie kĺbov, zvýšenie množstva čchi a jej harmonizáciu, na zachovanie a prinavrátenie zdravia.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »