Aktuálne
Milí priatelia, po dlhšom čase ponúkam víkendovú akciu pre všetkých čchi-kungistov. Je určená cvičencom, ktorí absolvovali kurzy ZYQ alebo Jin-jang čchi-kung (nie pre úplných začiatočníkov). V sobotu bude štandardný čchi-kungový maratón, v nedeľu tiché cvičenie - čiže bez rozprávania a používania elektronických zariadení, aby sme sa hlbšie ponorili do seba. Čítať ďalej »
V pondelky od 19 do 21 h prebieha na Americkom námestí 3, v centre Spirare kurz Jin-jang čchi-kung pre začiatočníčky. Cvičíme do 16.12. (okrem 4.11. a 2.12.). Absolventky predchádzajúcich kurzov majú možnosť si prísť zacvičiť, vstup 5 eur/lekcia. Prosím, nahláste sa vopred cez sms, whatsapp alebo emailom. Ďakujem. Čítať ďalej »
O mojej osobnej ceste a Jin-jang čchi-kungu pre ženy
Konečne sa mi podarilo, myslím, že celkom v krátkosti:), popísať môj osobný príbeh, ktorý viedol k poskladaniu systému Jin-jang čchi-kung pre ženy. Je to cvičenie vo vývoji, ešte prechádza zmenami a postupne ho vylepšujeme. Vylepšujeme znamená, že ho tvoríme v spolupráci s dámami, ktoré mali záujem aj odvahu pustiť sa do tohto experimentu, pre benefit budúcich cvičeniek. Ich spätná väzba, ako aj spätná väzba ďalších účastníčok kurzov je nesmierna cenná a veľmi za ňu ďakujem.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Z dieťaťa sa stane dobrý človek, ak má spokojnú a milovanú mamu
Uznávaný český psychológ: Z dieťaťa sa stane dobrý človek, ak má spokojnú a milovanú mamu. Čo sa môžeme my, dospelí, naučiť od detí a na čo pri ich výchove nikdy nezabúdať? Psychológ a lektor Marek Herman nám porozprával o tom, čo je pre každé dieťa v živote najdôležitejšie pre to, aby v živote nebolo "stratené". Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Najbližšie akcie