Aktuálne
Milí priatelia, v časti Akcie sú už doplnené podrobné informácie o jesennom retreate v Českom Středohoří. Registrácia prebieha. Tešíme sa na vás. Čítať ďalej »
Milí priatelia, uvoľnili sa 2 miesta na čchi-kungovom víkendovom pobyte v Harmónii v termíne 4. - 7. 7. 2019. V prípade záujmu sa mi ozvite. Čchi-kungový pobyt v prírode pre cca 10 ľudí. Určené absolventom kurzov čchi-kungu, nie úplným začiatočníkom. Čítať ďalej »
O mojej osobnej ceste a Jin-jang čchi-kungu pre ženy
Konečne sa mi podarilo, myslím, že celkom v krátkosti:), popísať môj osobný príbeh, ktorý viedol k poskladaniu systému Jin-jang čchi-kung pre ženy. Je to cvičenie vo vývoji, ešte prechádza zmenami a postupne ho vylepšujeme. Vylepšujeme znamená, že ho tvoríme v spolupráci s dámami, ktoré mali záujem aj odvahu pustiť sa do tohto experimentu, pre benefit budúcich cvičeniek. Ich spätná väzba, ako aj spätná väzba ďalších účastníčok kurzov je nesmierna cenná a veľmi za ňu ďakujem.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Z dieťaťa sa stane dobrý človek, ak má spokojnú a milovanú mamu
Uznávaný český psychológ: Z dieťaťa sa stane dobrý človek, ak má spokojnú a milovanú mamu. Čo sa môžeme my, dospelí, naučiť od detí a na čo pri ich výchove nikdy nezabúdať? Psychológ a lektor Marek Herman nám porozprával o tom, čo je pre každé dieťa v živote najdôležitejšie pre to, aby v živote nebolo "stratené". Čítať ďalej »
Čítať ďalej »