Aktuálne
Vzhľadom na pokračovanie pandémie ostávame zatiaľ v online režime - cvičíme večerný čchikung vo štvrtok od 19.30 do 21 h a rannú jogu v utorky a piatky od 7.45 do 8.45 h. Podrobnosti nájdete v časti Akcie. Čítať ďalej »
Milí priatelia, v novom roku vám prajem veľa zdravia, pohody a slobody duše aj tela! Verím, že nám okrem neustálych pandemických prekvapení prinesie aj množstvo dobrých vecí a že sa v teplejších mesiacoch opäť uvidíme aj osobne. Tento rok by som rada zorganizovala aj retreat. Teším sa na vás! Lenka Čítať ďalej »
O mojej osobnej ceste a Jin-jang čchi-kungu pre ženy
Konečne sa mi podarilo, myslím, že celkom v krátkosti:), popísať môj osobný príbeh, ktorý viedol k poskladaniu systému Jin-jang čchi-kung pre ženy. Je to cvičenie vo vývoji, ešte prechádza zmenami a postupne ho vylepšujeme. Vylepšujeme znamená, že ho tvoríme v spolupráci s dámami, ktoré mali záujem aj odvahu pustiť sa do tohto experimentu, pre benefit budúcich cvičeniek. Ich spätná väzba, ako aj spätná väzba ďalších účastníčok kurzov je nesmierna cenná a veľmi za ňu ďakujem.Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Z dieťaťa sa stane dobrý človek, ak má spokojnú a milovanú mamu
Uznávaný český psychológ: Z dieťaťa sa stane dobrý človek, ak má spokojnú a milovanú mamu. Čo sa môžeme my, dospelí, naučiť od detí a na čo pri ich výchove nikdy nezabúdať? Psychológ a lektor Marek Herman nám porozprával o tom, čo je pre každé dieťa v živote najdôležitejšie pre to, aby v živote nebolo "stratené". Čítať ďalej »
Čítať ďalej »
Najbližšie akcie