Novinky

Úvod>Novinky > Novinky
Uvoľnili sa miesta na mini R E T R E A T pre dámy 1. - 4. 6. 2023 v Nižnej Boci
23. 04. 2023

Keďže 2 dámy museli zrušiť svoju účasť, uvoľnili sa miesta na túto akciu, ktorá je mojou absolútnou srdcovkou a chuťovkou. Ak zvažujete účasť, prihláste sa najneskôr do 18. mája 2023 na lenkacecetkova@gmail.com

 

Tento pobyt je určený pre absolventky kurzov Jin-jang čchi-kung pre ženy. V prípade záujmu o účasť, ak máte absolvované kurzy ZYQ, je to eventuálne možné po konzultácii so mnou.

Tretiu / Hornú úroveň Jin-jang čchi-kungu pre ženy praktizujeme na pobytových seminároch v prírode, ktorá nám pomáha správať sa uvoľnenejšie. Cieľom je plná spontánnosť, takže cvičiť môžeme ľubovoľné cvičenia z predchádzajúcich stupňov, tie, ktoré sú zaradené na tretiu úroveň, ale aj úplne iné, plne spontánne.

Využívame pohyb aj pokoj, vytvárame si vlastnú hudbu, tancujeme, smejeme sa aj plačeme, ideálne si aj samé pripravujeme stravu. Pobyt nemá striktne určený program a je vždy úplne jedinečný, podľa skupiny žien, ktorá sa zíde. Je to vlastne taký sofistikovaný ženský kruh, kde dáme voľný prietok liečivej ženskej energii. Získanú „výživu" si odnášame do života.

V Nižnej Boci, na skvele vybavenej chate, budeme mať všetko čo potrebujeme na príjemný pobyt a zároveň súkromie na všetky tiché aj divoké cvičenia, vlastnú sauničku aj kaďu s bystrou vodou:)

Podrobné informácie tu 


«späť