Novinky

Úvod>Novinky > Novinky
Cvičenia a kurzy - jeseň 2021
09. 09. 2021
Milí priatelia,
pravidelné online cvičenia čchi-kungu a jogy už prebiehjú v jesennom režime. 18. septembra bude  sobotné cvičenie - čchikungový polmaratón v Bratislave. pripravujem jogový workshop aj nové kurzy čchi-kungu. Všetky potrebné informácie nájdete v časti Akcie. 
 
ONLINE pravidelné cvičenia / cez Zoom

Večerný čchikung, štvrtky 19.30 - 21 h, 8 eur/lekcia - pre absolventov kurzov, nie úplných začiatočníkov
Ranná joga  - Hatha yoga slow flow, utorky a piatky 7.45 - 8.45 h, 6 eur/lekcia (5 eur/lekcia pri cvičení 2x týždenne) 

NAŽIVO

Sobotný čchikung, 18. septembra 2021 , Bratislava/Centrum Spirare - od 10 do cca 15 h, vstup 15 eur (akcia je určená pre čchikungistov, nie úplných začiatočníkov). 

Akcia prebehne v režime OTP - prosím, ak nie ste zaočkovaní alebo ste neprekonali covid v posledných mesiacoch, aby ste sa pred účasťou otestovali v súlade s platnými pravidlami a z ohľaduplnosti voči ostatným účastníkom. Ďakujem za pochopenie.

Prihlasovanie na na lenkacecetkova@gmail.com do 15. septembra 2021

Jogový workshop -  v príprave. 

Workshop, kde si prejdeme základné jogové dýchanie a pozície a naučíme sa/zopakujeme si ako ich správne cvičiť. Zacvičíme si aj ukážkovú lekciu, počas ktorej sa sústredíme na správne prevedenie jednotlivých ásan.
Cieľom je, aby ste vedeli cvičiť podľa verbálneho vedenia inštruktorov a mohli sa sústrediť na svoje telo. Vhodné pre začiatočníkov aj cvičiacich.


«späť