Akcie

Úvod>Akcie > Akcie

KURZ - jednoduché liečebné techniky pre seba a blízkych, využitie bylinných zmesí TČM a moxy, 21.11. - 13.12., OFFLINE - bude k dispozícii nahrávka, SR


Kurz nahrám v druhej polovici novembra a prvej polovici decembra a následne bude k dipozícii na domáce štúdium. Neskôr budem k nemu poskytovať online konzultačné hodiny.
 
Prvý blok / Bylinné zmesi TČM 

Druhý blok  / Jednoduché liečebné techniky, využitie moxy a prípadové štúdie 
  
Cena kurzu: 189,60 Eur vrátane DPH, opakujúci 60 Eur (vrátane DPH)

Prihlasujte sa prosím emailom na lenkacecetkova@gmail.com  

Na tomto kurze preberieme 6 jednoduchých liečebných techník využívajúcich prácu s energiou, 55 bylinných zmesí TČM a ďalšie produkty TČM (napr. na akútne aj chronické respiračné ochorenia, tráviace problémy, ženské ochorenia, úrazy, podprora zdravia a dlhovekosti) a naučíme sa jednoduché moxovanie s málo dymivou moxou, na bodoch využiteľných pre rôzne typy problémov, aj ako prevencia.

Kurz je vhodný pre záujemcov ktorý majú aspoň čchi-kungové základy  - Jin-jang čchi-kung pre ženy, Základy pohybového a meditačného čchi-kungu alebo 1. stupeň ZYQ.
 
(Neskôr bude podobný kurz aj pre úplných začiatočníkov, ktorí ako prípravu absolvujú jednodenný čchi-kungový seminár. Na ňom sa naučia základné teoretické vedomosti týkajúce sa prúdenia čchi (energie) v našom organizme a jednoduché čchi-kungové cvičenia.)
Lenka Marečková Čečetková
Mobil: +421 903 272 008
« späť