Akcie

Úvod>Akcie > Akcie

Víkendové cvičenie čchi-kung, 04.07. - 07.07., Modra-Harmónia - registrácia prebieha, 1 miesto voľné, SR

 
Dátum: 4. 7. - 7. 7. 2019. Príchod 4. 7. 2019 v poobedňajších hodinách (cca 16 - 18 h), koniec akcie 7. 7. 2019 cca 15 - 16 h.
   
Čchi-kungový pobyt v prírode pre cca 10 ľudí. Určené absolventom kurzov čchi-kungu, nie úplným začiatočníkom.
 
Chata penziónu Harmónia a izbička pri cvičebnej klubovni. Varíme si sami - jedálniček, zásoby a systém máme vopred pripravené. Dostanete nejakú pomocnú úlohu - nakrájať zeleninu, umyť riad alebo vyniesť kompost:))) Varenie je zorganizované tak, aby ste nezmeškali cvičenie. Je to pekný spôsob, ako pomôcť priebehu akcie a udržať sa pri zemi po dlhých meditáciách. 
 
Cena: 200 eur 

Priateľská akcia pre ľudí, ktorým nevadí blízka proximita, ubytovanie vo veľmi peknej chate, v ktorej sme rozdelení do 2 - 3 lôžkových izieb, 2 kúpeľne, kuchyňa a spoločenská miestnosť. Cvičiť budeme vonku a v klubovni penziónu, ktorá sa nachádza mimo ubytovacej časti. Využívať môžeme les, celú veľkú záhradu penziónu, takisto kaviareň v penzióne, takže sa nemusíte báť ponorky kvôli ubytovaniu:)
 
Cvičiť budeme skoro ráno, doobeda, poobede bude dlhší čas voľno a spolu budeme cvičiť opäť po večeri (možno aj pred) - prispôsobíme sa počasiu, nálade aj rýchlosti varenia. Okrem štandardných čchi-kungových cvičení sa budeme venovať meditáciám zameraným na zlepšenie vzťahu k sebe samým a bližšiemu aj širšiemu okoliu. Upokojeniu mysle a rozvíjaniu pochopenia a súcitu, pre prospech seba ako aj všetkých bytostí. 
 
Po dohode so mnou účasť možná aj v prípade, ak by ste si zabezpečili ubytovanie v okolí alebo dochádzali. Maximálny počet ľudí na akcii je 15. Píšte na lenkacecetkova@gmail.com čo najskôr.
 
Podrobné informácie pošlem prihláseným v priebehu mája.
 
  
 
 

 

 

Lenka Marečková Čečetková
Mobil: +421 903 272 008
« späť