Novinky

Úvod>Novinky > Novinky
Víkendový čchi-kungový pobyt v Harmónii - uvoľnili sa 2 miesta
15. 05. 2019

Milí priatelia,

uvoľnili sa 2 miesta na čchi-kungovom víkendovom pobyte v Harmónii v termíne 4. - 7. 7. 2019. V prípade záujmu sa mi ozvite.

 

Podrobnosti o pobyte: Čchi-kungový pobyt v prírode pre cca 10 ľudí. Určené absolventom kurzov čchi-kungu, nie úplným začiatočníkom.

 

Chata penziónu Harmónia a izbička pri cvičebnej klubovni. Varíme si sami - jedálniček, zásoby a systém máme vopred pripravené. Dostanete nejakú pomocnú úlohu - nakrájať zeleninu, umyť riad alebo vyniesť kompost:))) Varenie je zorganizované tak, aby ste nezmeškali cvičenie. Je to pekný spôsob, ako pomôcť priebehu akcie a udržať sa pri zemi po dlhých meditáciách.

 

Priateľská akcia pre ľudí, ktorým nevadí blízka proximita, ubytovanie vo veľmi peknej chate, v ktorej sme rozdelení do 2 - 3 lôžkových izieb, 2 kúpeľne, kuchyňa a spoločenská miestnosť. Cvičiť budeme vonku a v klubovni penziónu, ktorá sa nachádza mimo ubytovacej časti. Využívať môžeme les, celú veľkú záhradu penziónu, takisto kaviareň v penzióne, takže sa nemusíte báť ponorky kvôli ubytovaniu:)

 

Cvičiť budeme skoro ráno, doobeda, poobede bude dlhší čas voľno a spolu budeme cvičiť opäť po večeri (možno aj pred) - prispôsobíme sa počasiu, nálade aj rýchlosti varenia.Okrem štandardných čchi-kungových cvičení sa budeme venovať meditáciám zameraným na zlepšenie vzťahu k sebe samým a bližšiemu aj širšiemu okoliu. Upokojeniu mysle a rozvíjaniu pochopenia a súcitu, pre prospech seba ako aj všetkých bytostí.

 

Cena: 200 eur

Prihlasovanie na pobyt emailom na lenkacecetkova@gmail.com

 

Viac informácií v časti Akcie  


«späť